IV Bieg Integracyjny

Stowarzyszenie Krzyś – Byś Kolorowo Żył zaprasza Państwa do udziału w IV edycji Biegu Integracyjnego osób z niepełnosprawnością

Data wydarzenia :
Piątek 08.05.2020

Godzina wydarzenia :
od Piątek 08.05.2020 godz: 10.00
do Piątek 08.05.2020 godz : 14.00

Zapisy :
Rejestracja uczestników poprzez e-mail: stowarzyszeniekrzys@home.pl lub kontakt telefoniczy 506-852-028. (Należy podaj imię i nazwisko , kategorie startową, e-mail i numer telefonu. ) Do dnia 07.05.2020r. do godz. 22.00
Udział w biegu jest BEZPŁATNY .

Kiedy ?
Piątek 08.05.2020 r.
Biuro zawodów* czynne od godz : 9.00

– Wspólny przemarsz z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
-Bieg wózkowiczów 400m
-Bieg integracyjny 400m
-Bieg wolontariusza
– Wręczenie nagród
– Wielkie grillowanie

Dodatkowe atrakcje :
– Zamki dmuchane, wata cukrowa
– Zabawy z animatorem
– Piknik z okazji Dnia Dziecka

Regulamin biegu dostępny na facebooku oraz stronie www Stowarzyszenia Krzyś- Byś Kolorowo Żył

*siedziba Stowarzyszenia Krzyś- Byś Kolorowo Żył

RODO-i-oswiadczenie

REGULAMIN-IV-biegu-integrcyjnego

Cały czas poszukujemy Wolontariuszy, którzy pomogą przy organizacji IV Biegu Integracyjnego.

Rolą wolontariuszy będzie m.in. pomoc w biurze zawodów (wydawanie pakietów startowych, zbieranie oświadczeń, wydawanie numerów, pomoc spikerowi), a także na trasie i na mecie (kontrolowanie trasy, wręczanie medali, rozdawanie napojów itp.).

Wolontariat to bardzo ważna część każdej imprezy sportowej w Polsce i na świecie. A w naszym IV Biegu Integracyjnym to szczególnie istotna składowa, gdyż tak naprawdę cały nasz bieg organizujemy na zasadzie wolontariatu. Także organizatorzy pracują przy tej imprezie za darmo.

Wolontariusz musi być osobą pełnoletnią lub posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na pracę przy biegu.

Zostaw odpowiedź