Z całego serca prosimy o przekazanie 1% podatku

na pomoc podopiecznych Stowarzyszenia Krzyś – Byś Kolorowo Żył.

Mili Państwo, nie ponosicie żadnych kosztów. To nie jest finansowane z Waszych środków, tylko zamiast do budżetu Państwa 1 procent od podatku trafia do Stowarzyszenia na leczenie podopiecznych. 100%  tych środków trafia na leczenie i pomoc podopiecznym. Nie wydajemy ich na drogie reklamy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 228742

a Urząd Skarbowy przekaże kwotę z Państwa 1% podatku.

Jeżeli zdecydują się Państwo rozliczyć tradycyjnie (papierowo) Pit-a,

wystarczy wpisać w odpowiednie miejsce zeznania podatkowego

numer KRS 0000 228742.

Można skorzystać z dedykowanych programów komputerowych do rozliczenia podatku za 2019 r (PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38) dostępnych po kliknięciu poniższych przycisków.

Zostaw odpowiedź